Multimastermind Podcast 2: Jak uczyć online? – wywiad z Igą Białaszczyk – nauczycielką angielskiego online

  Bardzo nam jest miło zaprosić Cię na kolejny odcinek podcastu Multimastermind.

  Chcemy w nim przedstawić Ci osoby, które pracują lub pracowały w grupach mastermindowych. Dowiesz się co im dała grupa i jaki miała wpływ na rozwój ich biznesu. Poznasz ciekawe historie kobiet, które uwierzyły w siebie i swój pomysł i konsekwentnie budują swoje marki.

   

  Tym razem naszym gościem jest Iga Białaszczyk - pełna pasji i energii miłośniczka języka angielskiego, która  odczarowuje angielski i pomaga go pokochać! Uczy online i tworzy produkty elektroniczne
  czyli kursy online, ebooki, webinary.

  Z wywiadu dowiesz się:

  Jak to jest łączyć rolę eksperta językowego z rolą matki bardzo malutkiego dziecka?

  Jakie są sposoby na skuteczną naukę języka?

  Czy czasy angielskie są do ogarnięcia? I jak to zrobić?

  Jak się uczyć angielskiego online?

  W jaki sposób mastermind wpłynął na biznesowe decyzje Igi?

  Jak pracować w grupie, żeby była skuteczna?

  Czy mastermindy językowe to dobra forma nauki ?

  I dlaczego warto mieć swoją grupę mastermind?

  Wywiad przeprowadziła Monika Liga.

  Zapraszamy do odsłuchania.

  Chcesz popracować nad swoim angielskiem?

  Odwiedź stronę www Igi: IGABIALASZCZYK.PL

  Fanpage na FB ChitChatCatAngielskiOnline

  Grupę FB

  Instagram Chitchatcat_angielski_online

   

   

  Masz ochotę spróbowac pracy w językowym mastermindzie?

  Przeczytaj jak Iga zachęca do wykorzystania tej formy wsparcia w nauce języka

  "Pomysł na językowe mastermindy narodził się na moich biznesowych mastermindach. Regularne spotkania z dziewczynami, które też prowadzą własny biznes, dał mi niesamowitego kopa i bardzo mnie rozwinął. Dlatego pomyślałam, że fajnie byłoby przenieść taką formułę na zajęcia językowe. Po pierwszej edycji mastermindu jestem pewna, że to strzał w dziesiątkę!

  Każde MM spotkanie ma swój motyw przewodni – rozmawiamy o celach, dotychczasowych formach nauki i zastanowimy się jak poprawić ich efektywność i dopasować ją do Ciebie, Twojego stylu życia, bycia i uczenia się. Przed każdymi zajęciami dostajesz ode mnie autorski handout, który przeprowadza Cię przez konkretny temat, podpowiada rozwiązania, zadaje niewygodne pytania.

  Zawsze staram się łączyć w grupy osoby, które łączy podobny problem (np. szukanie pracy po angielsku, korzystanie z angielskiego w podróży czy przygotowanie się do egzaminów językowych) – po to, żeby grupa była dla Ciebie dodatkowym wsparciem i żeby można było się wymieniać wspólnymi doświadczeniami.

  Uwaga! To nie jest kolejny kurs językowy – oczywiście, spotkania odbywają się po angielsku i na koniec dostaniesz feedback ode mnie, jednak chodzi tu o nauczenie Cię samodzielności, niezależności i wzięcie odpowiedzialności za własny proces uczenia. Tego właśnie chcę Cię nauczyć."

   

  Iga ma też pomysł jak w  obecnej sytuacji pomóc rodzicom nie oszaleć w domu z dziećmi i stworzyła Rodzicielskie Ratowanki do pobrania za free, które podpowiadają jak wpleść książeczki i bajki po angielsku do codziennej rutyny. Wie jak to istotne, bo sama  jest mamą trójki małych dzieci 🙂

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *