Magdalena Limanówka-Kuciel i techniczne zaplecze biznesu on-line

with Brak komentarzy

Nasza grupa to społeczność fantastycznych przedsiębiorczych kobiet, które z pasją wykonują swoją pracę.
Chciałabym, abyśmy się lepiej poznały, dlatego postanowiłam przedstawiać Was, czyli nasze ekspertki w cyklu #historiemastermindowe

Dziś pierwsza Mastermind girl Magdalena Limanówka-Kuciel , odpowiada na nasze pytania. Poznajcie ją bliżej. Miłej lektury.

Jak przedstawiłabyś się jednym zdaniem? (no, może być trzema:)

Cześć, mam na imię Magda i jestem programistką. Pomagam biznesom online w problemach technicznych.

W czym pomagasz lub co oferuje Twoja firma?

Pomagam w problemach technicznych biznesu online czyli wszystko co związane ze stroną, blogiem, newsletterem, social media i reklamą. Prowadzę konsultacje online oraz oferuję usługi wirtualnej asystentki IT.

Dla kogo tworzysz swoje produkty/usługi?

Dla osób prowadzących szeroko pojęty biznes online. Przedsiębiorców i blogerów, którzy prowadzą sklepy internetowe, platformy kursowe, webinary czy po prostu strony internetowe i blogi.

Jaki swój produkt poleciłabyś dziewczynom z naszej grupy?

Myślę, że usługę wirtualnej asystentki IT. Dlatego, że kiedy tworzymy coś w sieci to zwykle nie działamy z jednym narzędziem np. WordPressem, a wieloma aplikacjami i usługami. Często potrzebujemy je ze sobą integrować np. newsletter z reklamą na Facebooku czy stronę internetową z newsletterem. Chcemy automatyzować swoje działania w social media a nie wiemy jak. Jako wirtualna asystenta IT nie tylko wykonuje tą całą techniczną czarną magię ale także doradzam, optymalizuje, pokazuje możliwości i narzędzia, które pomogą zaoszczędzić czas.

Gdzie można Cię znaleźć? )

Przede wszystkim na blogu PanizKomputerem.pl. Aktywnie działam i pomagam w grupie Panie z Komputerem - Biznes Online i Blogowanie Technicznie oraz na Instagramie i Facebooku jako @Panizkomputerem.

Dlaczego zdecydowałaś się prowadzić własny biznes?

Zawsze marzyłam o pracy na swoim, o stworzeniu rozpoznawalnej marki. Pracując na etacie uważnie przyglądałam się jak szef prowadzi firmę i analizowałam co działa, a co nie. Często frustrowało mnie wiele rzeczy. Na swoim mogę po pierwsze pracować z domu, po drugie na własnych zasadach.

Co najbardziej wpłynęło na rozwój Twojego biznesu?

Grupa Mastermind. Dzięki dziewczynom zrozumiałam o czym tak na prawdę chcę pisać i w jakim temacie tworzyć. Zaryzykowałam i z dnia na dzień wszystko zaczęło się kręcić.

Od kogo najwięcej nauczyłaś się o prowadzeniu biznesu?

Od Oli Budzyńskiej - Pani Swojego Czasu


Nad czym aktualnie pracujesz?

Na uruchomieniem swojego sklepu z konsultacjami online. Jak to mówią, szewc bez butów chodzi.

Czy uczestniczysz aktualnie w grupie mastermind?

Tak.

Co Ci dało uczestnictwo w grupie mastermind?

Oprócz tego co pisałam wcześniej, niesamowitego kopa do działania i rewelacyjne nowe koleżanki. Dzięki spotkaniom mam nieustanne flow, a w mojej głowie powstają pomysły, o które bym się w życiu nie podejrzewała. Do tego ogromne wsparcie i miliony nowych pomysłów od dziewczyn, za co jestem im niesamowicie wdzięczna.

Komu poleciłabyś grupę mastermind?

Każdemu. Przede wszystkim tym, którzy są zagubieni w gąszczu pomysłów lub wręcz przeciwnie nie mają pomysłu jak ruszyć z miejsca.

Jak najchętniej spędzasz wolny czas?

Na spacerze lub z książką.

Jaki jest Twój ulubiony cytat/motto?

Bój się i działaj.

Poleć 3 swoje ulubione kobiety w sieci.

Ola Budzynska - Pani Swojego Czasu
@worQshop - Kasia Mıstaçoğlu
Klaudyna Maciąg - Kreatywa

Dziekujemy Magda za Twoje odpowiedzi:)

Zobacz inne wywiady z cyklu MastermindGirls

Zostaw Komentarz