Mastermind to niesamowita energia, pozytywne nastawienie i wzajemna otwartość. – wywiad z Magdą Limanówką-Kuciel.

with Brak komentarzy

W  #historiachmastermindowych miałam możliwość zapytać kilka dziewczyn z Gangu Pani Swojego Czasu o ich doświadczenia z pracy w grupie mastermind.

 

Magdalena Limanówka-Kuciel to Pani z komputerem  oraz  Czarodziejka Hakerka w #gangPSC u Pani Swojego Czasu, w grupie mastermind pracuje już ponad rok. Jak sama przyznała, jej blogowo-biznesowy mastermind stał się mastermindem życiowym


- Dlaczego zdecydowałaś się na pracę w grupie mastermind?

Bardzo chciałam robić coś swojego. Od lat prowadziłam bloga, jednak czułam, że próbuje różnych rzeczy bez ładu i składu. Trafiłam na grupę Multimastermind i stwierdziłam - raz kozie śmierć, zgłaszam się. Chciałam pogadać z innymi osobami, które również rozwijają swoje blogi i robią wokół nich biznes. Szukałam inspiracji, wymiany wiedzy i doświadczeń, a w swoim bliskim otoczeniu nie miałam osoby, która by rozumiała ten blogowo biznesowy świat.

- Czego najbardziej się obawiałaś, zanim zaczęłaś pracować w grupie mastermind?

Najbardziej bałam się tego, że się nie zgramy, nie złapiemy takiego wspólnego flow lub co gorsze trafię do grupy samych wymiataczy i co ja tam powiem?

- Co Cię zaskoczyło podczas pracy w grupie?

Niesamowita energia, pozytywne nastawienie i wzajemna otwartość. Pokazało mi to, że nie jestem sama, nie tylko ja mam takie problemy. Byłyśmy na bardzo różnych etapach naszych działalności blogowych i mogłyśmy wzajemnie zobaczyć, jak jest tam, gdzie ta druga jeszcze nie była oraz pomóc tym, które mają wątpliwości w miejscach, które inne już pokonały.
Największą rzeczą, która zaskoczyła mnie w grupie mastermind, a widzę to dopiero z perspektywy czasu, że nasz blogowo-biznesowy mastermind stał się mastermindem życiowym. Spotykamy się już ponad rok. Kiedy zaczynałyśmy, byłam mniej więcej w połowie ciąży, a teraz mój młody już biega, jest on dla nas takim naszym punktem odniesienia, jak długo już się spotykamy i wracając pamięcią do tych początków, widzimy, jak długą i ciężką drogę przeszłyśmy. Nadal rozmawiamy o naszych blogach, biznesach, pracy, ale też o naszych codziennych problemach, czy chwalimy się sukcesami.
Wiemy, że możemy na siebie liczyć, wzajemnie sobie ponarzekać i wspólnie się pośmiać. Obchodzimy razem nasze urodziny i nie zatrzyma nas nawet odległość, a jedna z nas mieszka we Francji.

- Jaki miałaś cel mastermindowy?

Moim celem było z jednej strony po prostu pogadanie z ludźmi, którzy mnie rozumieją i wiedzą, o czym mówię w temacie blogowania, ponieważ dla wielu osób blogi to dalej internetowe pamiętniki. Z drugiej strony potrzebowałam takiego regularnego zastrzyku motywacji, energii do działania i bata nad głową, żebym konsekwentnie szła do przodu.

- Czy udało Ci się go zrealizować?

Zdecydowanie. Cele, które obierałam, zawsze osiągałam, nawet jeśli koniec był w innym miejscu, niż początkowo zakładałam. Wiele pomysłów nie powstałoby bez tych spotkań. Początkowo chciałam zrobić kurs online, zrobiłam go, choć swoją formę i zakres zmieniał kilkukrotnie. Jedna z nas podchodziła sceptycznie do Instagrama, lekko zmusiłyśmy ją do tego za pomocą zakładu, żeby tylko spróbowała. Teraz wymiata na Instagramie lepiej niż my, publikuje regularnie i wymiata w Canvie.

- Jak oceniasz swój udział w grupie, czy tyle samo dałaś, ile otrzymałaś?

Ciężko to ocenić. Myślę, że każda z nas daje z siebie wszystko. Jesteśmy bardziej zespołem niż czterema osobami, patrzącymi na swoje indywidualne interesy.

- Komu poleciłabyś pracę w grupie?

Każdemu, kto potrzebuje regularnego zastrzyku motywacji do działania oraz bata nad głową, żeby trzymać się wybranego kursu w swoich działaniach.


 

Wywiady z Gangsterkami Pani Swojego Czasu powstały dzięki mojej współpracy z Klubem Pań Swojego Czasu.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o moim programie w Klubie PSC zapraszam Cię do przeczytania mojego artykułu na blogu Pani Swojego Czasu.

Klub Pań Swojego Czasu to przestrzeń dla kobiet, które pragną się rozwijać na wielu polach – organizować codzienność, budować biznes, realizować plany i marzenia. Po prostu – żyć na własnych zasadach i… chcieć więcej.

Tu możesz dołączyć do Klubu:

Dostęp do Klubu PSC na 3 miesiące

Dostęp do Klubu PSC na 6 miesięcy

Dostęp do Klubu PSC na 12 miesięcy

Zostaw Komentarz